محل تبلیغات شما

تنور گازی برای پخت انواع نان محلی و سنتی، انواع کیک و شیرینی، مرغ و ماهی ، پیتزا و … مناسب می باشند.تنور گازی در طرح های زیبا، فانتزی و مقاوم و رنگ های متنوع ( تنور گازی استیل، تنور گازی نیمه استیل، تنور گازی رنگی ، تنور گازی گالوانیزه ) تولید می شوند و بدنه آنها به صورت دو جداره و با پوشش میانی پشم شیشه ساخته می شوند.

تمامی شیرآلات و لوازم گاز سوز نصب شده در تنور استاندارد بوده و همچنین شیشه سکوریتی ضخیم استاندارد نیز برای درب تنور استفاده شده است و برای تنظیم ارتفاع و تراز تنور پایه های پیچی در زیر آن تعبیه شده است.

قیمت: 1335/000 تومان

مشتری گرامی جهت سفارش خرید آنلاین ،  کافیست روی دکمه سبد خرید کلیک کنید و فرم سفارش  را پر کنید. و در عرض سه روز کاری تنور برایتان ارسال می شود . پس از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس و راهنمایی لازم با شما انجام میدهند.

http://shop.shoptablets.ir/wp-content/themes/ShadShop/images/pay.jpg

سوالات متداول مشتریان گرامی تنور گازی :

سوال 1 : می خواهم تنور گازی خریداری کنم ولی نمیدانم کدامش بهتره میشه راهنمایی کنید؟

پاسخ : سلام دوست گرامی ، شما ابتدا باید نیازتان از خرید تنور گازی معلوم کنید که برای منزل می خواهید یا برای تولید شیرینی و کیک ، اگر برای منزل می خواهید مدل های خانگی را خریداری کنید  و اگر برای تولید مدل های فر قنادی برایتان مناسب است.

در کل جهت مشاوره دقیق با توجه نیازتان با شماره 09370553455 نوری کارشناس فروش تنور گنبد صنعت تماس بگیرید

سوال 2 :  چه فرقی بین تنور گازی گالوانیزه ، تمام استیل و نیمه استیل هست ؟

پاسخ : از لحاظ کیفیت ورق گالوانیزه جهت پخت بهتر است از لحاظ زیبایی ورق استیل بهتر ، در نتیجه اگر ما بخواهیم به شما پیشنهاد یک تنور گازی خوب کنیم ، تنور گازی گالوانیزه رنگی است به دو دلیل هم کیفیت بالای پخت و هم قیمت مناسب و ارزان .ولی اگر برایتان زیبایی تنور گازی مهم است استیل مناسب شماست.

سوال 3 :  چطور تنور گازی سفارش بدم من در شهرستان هستم کی پولشو پرداخت کنم ؟

پاسخ : برای سفارش کافیست روی دکمه سبد خرید کلیک کنید . تنور گازی از شهرستان گنبد به کلیه شهرها و روستاها ارسال می شود و مبلغ تنور را  هنگام پر کردن فرم سفارش به صورت انلاین  پرداخت می کنید و اگر در صورتیکه با مشکل برخوردید در خرید انلاین جهت سفارش از طریق کارت ب کارت با شماره 09370553455 آقای نوری در واتساپ یا تماس بگیرید

سوال 4 :  آیا تنور گازی دارای گارانتی و مهلت تست هست ؟

پاسخ : جهت اطمینان و حمایت از مشتریان گرامی ، تمامی تنور گازی ها دارای 48 ساعت مهلت تست می باشد و در صورت هر گونه عیب فنی ، بدون هیچ مسله ای تعویض می شود. لازم به ذکر است تنور گازی ها قبل از ارسال بصورت کامل مورد تست فنی توسط کارشناس مربوطه قرار گرفته و سپس برای مشتریان گرامی ارسال می شود.همچنین تمام محصولات شرکت گنبد صنعت دارای خدمات پس از فروش می باشد

تنور گازی تمام استیل گنبد صنعت

خرید اینترنتی تنور گازی خانگی *ارسال به سراسر ایران سپس پرداخت*

طرز_تهیه مرغ یونانی با تنور گازی

تنور ,گازی ,، ,سفارش ,های ,گرامی ,تنور گازی ,می شود ,ارسال می ,گازی گالوانیزه ,کنید و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

trempayclimeb عاشقـــــــــــــانه آریــــانـــت_خـدمـات فـنـی کـامـپـیـوتـر با کادری مجرب در محل شما حس بی حس . culverade oftelbapanc فناوری های مدرن مـــایــ انیمهــ ورلــد مطالب اینترنتی