محل تبلیغات شما

راهنمای خرید تنور گازی :

قیمت: 1410,000 تومان

مشتری گرامی جهت سفارش خرید آنلاین ،  کافیست روی دکمه سبد خرید کلیک کنید و فرم سفارش  را پر کنید. و در عرض سه روز کاری تنور برایتان ارسال می شود . پس از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس و راهنمایی لازم با شما انجام میدهند.

http://shop.shoptablets.ir/wp-content/themes/ShadShop/images/pay.jpg

سوالات متداول مشتریان گرامی تنور گازی :

سوال 1 : می خواهم تنور گازی خریداری کنم ولی نمیدانم کدامش بهتره میشه راهنمایی کنید؟

پاسخ : سلام دوست گرامی ، شما ابتدا باید نیازتان از خرید تنور گازی معلوم کنید که برای منزل می خواهید یا برای تولید شیرینی و کیک ، اگر برای منزل می خواهید مدل های خانگی را خریداری کنید  و اگر برای تولید مدل های فر قنادی برایتان مناسب است.

در کل جهت مشاوره دقیق با توجه نیازتان با شماره 09370553455 نوری کارشناس فروش تنور گنبد صنعت تماس بگیرید

سوال 2 :  چه فرقی بین تنور گازی گالوانیزه ، تمام استیل و نیمه استیل هست ؟

پاسخ : از لحاظ کیفیت ورق گالوانیزه جهت پخت بهتر است از لحاظ زیبایی ورق استیل بهتر ، در نتیجه اگر ما بخواهیم به شما پیشنهاد یک تنور گازی خوب کنیم ، تنور گازی گالوانیزه رنگی است به دو دلیل هم کیفیت بالای پخت و هم قیمت مناسب و ارزان .ولی اگر برایتان زیبایی تنور گازی مهم است استیل مناسب شماست.

سوال 3 :  چطور تنور گازی سفارش بدم من در شهرستان هستم کی پولشو پرداخت کنم ؟

پاسخ : برای سفارش کافیست روی دکمه سبد خرید کلیک کنید . تنور گازی از شهرستان گنبد به کلیه شهرها و روستاها ارسال می شود و مبلغ تنور را  هنگام پر کردن فرم سفارش به صورت انلاین  پرداخت می کنید و اگر در صورتیکه با مشکل برخوردید در خرید انلاین جهت سفارش از طریق کارت ب کارت با شماره 09370553455 آقای نوری در واتساپ یا تماس بگیرید

سوال 4 :  آیا تنور گازی دارای گارانتی و مهلت تست هست ؟

پاسخ : جهت اطمینان و حمایت از مشتریان گرامی ، تمامی تنور گازی ها دارای 48 ساعت مهلت تست می باشد و در صورت هر گونه عیب فنی ، بدون هیچ مسله ای تعویض می شود. لازم به ذکر است تنور گازی ها قبل از ارسال بصورت کامل مورد تست فنی توسط کارشناس مربوطه قرار گرفته و سپس برای مشتریان گرامی ارسال می شود.همچنین تمام محصولات شرکت گنبد صنعت دارای خدمات پس از فروش می باشد

تنور گازی تمام استیل گنبد صنعت

خرید اینترنتی تنور گازی خانگی *ارسال به سراسر ایران سپس پرداخت*

طرز_تهیه مرغ یونانی با تنور گازی

تنور ,گازی ,، ,سفارش ,گرامی ,استیل ,تنور گازی ,می شود ,کنید و ,مشتریان گرامی ,ارسال می

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ شاد جدید صدور گواهینامه ایزو معتبر وبلاگ آموزش ابتدایی منطقه زواره تاریخ امروز یاحــــــــــسین threatagexmi Keren's info (ساوالان دان گلن سس) condeskfome Portia's notes